Menu

Co služba zahrnuje

Naše služba zahrnuje výběr vhodného vozu pro Vás, jeho nákup a dovoz. Dále Vám v případě zájmu můžeme zajistit volitelné služby navíc, např. registraci vozidla, servis, pojištění a jiné.

 

Zajištění STK
Servis
Pojištění odpovědnosti
Přihlášení do registru vozidel
Havarijní pojištění

Proces výběru vozu

01

Definování požadavků zákazníka

Nejdříve si vyslechneme Vaše představy o novém vozu. Pokud nemáte představu o konkrétním modelu, můžeme Vám poradit, které auto včetně výbavy a motorizace by Vám nejlépe vyhovovalo z hlediska Vašich potřeb a způsobu použití.

02

Konzultace vybraných vozidel

Dále Vám budeme zasílat vybrané vhodné vozy ke konzultaci a získáme tak přesnou představu o Vašich preferencích. Tímto způsobem se postupně dostaneme do bodu, kdy Vám zašleme vozidlo, které bude vyhovovat Vašim představám, a odsouhlasíme si jeho nákup.

03

Nákup, doprava a zajištění dalších služeb

V dalším kroku dojte k zaplacení 50% zálohy na odsouhlasený vůz a podpisu potvrzení o jejím zaplacení. Po samotném nákupu vozidla zajistíme dopravu do ČR. Dále jsme schopni zajistit další služby před předáním vozu. Jedná se zejména o dovozovou STK, přihlášení vozidla, servisní prohlídku a pojištění vozu.

04

Předání vozu

Nakonec dojde na předání umytého a vyčištěného vozu ve Vámi zvolený čas. K vozu samozřejmě dostanete veškeré potřebné dokumenty, doklady a příslušenství, které jsou k vybranému vozu k dispozici.

Popřejeme Vám hodně šťastných kilometrů, budeme doufat, že budete s vozem od nás spokojeni a rádi se na nás znovu obrátíte. Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější.