Menu
Nissan Pathfinder 2.5 dCi

Klientovi jsme na doporučení nabídli dovoz auta ze zahraničí. Po diskuzi jsme se shodli na požadavcích a shodli jsme se na tom, že nejlepší bude dovézt auto z jihu Evropy Jsou zde mírné zimy a proto i koroze karoserie způsobená solí je minimální.

Typ autaNissan Pathfinder
CenaDo 200 000 Kč
Nájezddo 250 000 km
Osobní preference

Dobrý stav, bez koroze rámu, po výměně spojky a rozvodů.

Řešení

Po zaslání několika vozů jako ukázka jsme našli konkrétní vůz a byli jsme si téměř jisti, že je to přesně ten, který klient hledá. Tak se i stalo a po odsouhlasení a zaplacení zálohy jsme vůz přivezli.

Vybrané auto

Pathfinder, který byl používaný zdravotními záchranáři ve Florencii. Servisní knížka a spousta faktur dokazující pravidelnou údržbu byly jasným důvodem pro tento vůz.

Typ autaNissan Pathfinder 2.5 dCi
Cena180 000 Kč
Rok výroby2005
Nájezd231 000 km

Při hledání toho správného Pathfindera jsem po českém trhu moc nepochodil. Přece jen už je to starší auto a všichni se snažili spoustu věcí skrývat. Pan Jíša je v tomto naprostý opak. Už po prvotním kontaktu bylo znát že pro něho prodej vozů není jen papír do peněženky, ale i určitá odpovědnost, že bude vše jak má. Přes e-mail přišlo více informací než jsem čekal. Nebyl problém na cokoli se ptát. Po přívozu pan Jíša zajistil prvotní servis a hlavně podrobné přezkoumání stavu. Potěšilo mě, že na poprvé bylo auto tak jak přijelo. Nic nebylo schováno za vosk. Auto jsme prošli od shora až dolů. Při předání vozu bylo ovšem vše vyčištěno a umyto. Přihlášení bylo také se vším všudy, stačilo podepsat plnou moc a o více se nestarat. Je vidět, že chtějí oba pánové nabídnout více než jen koupit a prodat.. Pokud hledáte solidní otevřené jednání, mohu oba pány jen doporučit. 

Lukáš | Praha | 03/2020

Závěrem

Dovoz byl poznamenán drobným zdržením jednak kvůli novele v Italském zákoně a také kvůli Covid-19. O to větší byla radost nového majitele při předání.